top of page
8259ff7586d2022bb6fa2d04eca5be99
12
4
y12
7b16d10ac7987856717ada9a80c41f84 (1)
Y20
c720549a943e70a7f4e04e871cdb4b10
6
3
IMG_20170719_152150S
1
11
10
9
8
5
b6
Y21
y8
Z30
Z28
Z29
Z50
Z64

היי, עצרת וחשבת איך תתני לילדה המתבגרת שלך מיומנות להפוך לאישה אסרטיבית ובטוחה בעצמה?

חוגי העצמה  "סודות הליידיס"

Depositphotos_165444496_xl-2015.jpg

כמה פעמים אנחנו חושבות לעצמנו "הנוער של היום הוא לא כמו פעם"? חידושים בכל ענפי הטכנולוגיה הובילו לכך שבני נוער מבלים זמן רב יותר מול המכשירים השונים, מה שמוביל לעליה באחוזי הבדידות, קשיים בתקשורת והבנת סיטואציות חברתיות, חשיפה לאלימות, וצורך גובר בגירויים עוצמתיים. בין כל אלה, תופעה מדאיגה במיוחד היא אימוץ סטריאוטיפים שגויים לגבי זהות עצמית ודימוי גוף אידאלי.

flyer_lady_photos.jpg

מתוך הבחנה במצבים האלה יצרתי את חוגי, כדי לזמן להן התנסות ביצירה. היצירה היא אמצעי מיידי, ללא תיווך, המאפשר לנערות התבוננות פנימה אל תוך עצמן. נקיים גם דיונים לגבי שאלות מעניינות על מראה לעומת פנימיות, טיפוח ובריאות הגוף, וכן הלאה. הן ילמדו לאהוב ולטפח את גופן באופן טבעי, לא לרדוף אחרי מה שמוכרים להן במדיות השונות אלא לבחון ולפתח חשיבה ביקורתית. נלמד להכין אוכל בריא, ליצור מתנות שוות ומרגשות בעצמן, כאלטרנטיבה לתרבות הצריכה והשיווק המקיפה אותנו מכל עבר. דרך הערכים האלה, יקבלו הבנות כלים להתמודדות עם מערכות יחסים עכשיו ובעתיד, וילמדו חשיבה חיובית המתמקדת בשפע ובטוב.​

אישה שמוכנה לעתיד היא בעיניי:

 • אישה עם ביטחון. אבל ביטחון לא מגיע "על ריק", הוא מורכב, כמו פאזל, מחלקים שונים:

  • אהבה עצמית

  • יכולת לקלוט מידע מהסביבה ולהסיק מסקנות מהותיות

  • הקשבה לאינסטינקטים

Depositphotos_137161940_xl-2015.jpg

כל אלה, כמו פאזל שלם בסופו של דבר, יביאו אותנו להחלטות שיובילו להצלחה. גם אם הדרך להצלחה מלווה בכישלון, זה חלק חשוב בתהליך. ורק הביטחון ייתן דחף לקום ולנסות שוב ולעשות את שינויים הנכונים להצלחה.

 • אישה עם יכולת לספק לעצמה תזונה טובה:

  • כל אדם חייב לדעת לדאוג לעצמו לתזונה בריאה. לכן יש להבין את הבסיס לבריאות, להכיר את המוצרים ולדעת לבחור את הטובים, וללמוד להכין אותם באופן ראוי וטעים.

 • אישה שדואגת לאנרגיית הגוף שלה:

  • הכוונה לספורט. כמובן שהסיבה השניה לספורט היא שליטה במשקל, אבל חשוב לי להבהיר שספורט חשוב לזרימת הדם, זרימת הדם אחראית לכמות החמצן הטובה במוח ובשרירים, זה נותן לנו אנרגיות ליומיום. חשוב להבין את המהות של זה ולדעת איך לתפעל את זה באופן מקסימלי.

 • אישה שיודעת לטפח את עצמה באופן יומיומי למראה שהיא אוהבת:

  • אני אישית מבינה את הרעיון של חיסכון זמן, כאשר פונים לאיש מקצוע ….

אבל כאשר אנחנו מדברים על טיפוח יומיומי, זה לא בדיוק חוסך זמן, זה גורם לנו להכניס

ללו"ז מניקור, גבות, שעווה, פן ועוד דברים. להתנהל לפי הלו"ז של אותו איש מקצוע ולשלם

על זה לא מעט כסף.

אני קוראת לכם ללמוד את כל הדברים הבסיסיים ורק במקרים מיוחדים להשתמש באנשי

מקצוע. זה בהחלט אפשרי ואפילו כיף. חוץ מזה, את עושה את זה מתי שנוח לך.

Depositphotos_82960854_xl-2015.jpg

 • אישה שמבינה את ההשפעה של "המדיה" וכוחות השוק:

  • זו אישה שיודעת להעריך ולהפעיל חשיבה ביקורתית על התכנים המוצעים לה. בחוג אנחנו לא נכתיב מה טוב ומה לא. אני הולכת לדבר על שאלות שצריך לשאול את עצמך, כאשר את בוחנת דברים, ולא ללכת כמו זומבי אחרי כל מה שמנסים לדחוף לנו.

 • אישה שמבינה ש"אם אין אני לי, מי לי":

  • מי שמחכה שדברים טובים "יפלו" עליה מאיזה עץ, כנראה לא תהנה מהם לעולם. אם אני רוצה משהו, אני אחראית לקום להשיג את זה. איך משיגים? כאשר לנערה יש ביטחון עצמי, היא תתחיל לחפש דרך עד שתמצא, ותשיג את רצונה בדרך הכי טובה לעצמה ולסביבה.

Depositphotos_106195760_original.jpg
 • אישה מיוחדת!

  • מיוחדת באופי, במראה וגם במה שהיא נותנת לסביבה...

כולל המתנות, שהיא תכין במו ידיה, עם הקדשה שלא רק כתובה, אלא שמושרשת בכל תפר, או כל משיכת מכחול של היצירה. ולא צריך להיות בשביל זה אמנית גדולה, אבל צריך להכיר כמה שיטות, שניתן לשלב ביניהם ולקבל תוצאות מרהיבות.

אמהות יקרות, שמי יוליה ואני מעבירה ומנהלת חוגי ילדים ביצירה ואמנות.

יצרתי חוג ייחודי המיועד לנערות בגילאי 12-16 ושמו "סודות הליידיס".

ועכשיו תשאלו אותי:
"יוליה, מה ההשכלה שלך?"

ואני אענה לכם, אין לי. אין לי שום תעודה באף מהנושאים שאני מדברת אליהם, חוץ מענייני היצירה והאומנות.

אבל…. אני עוסקת בכל אלה כל חיי.

למדתי פסיכולוגיה, אך לא כמקצוע. זה נשאר תחום שמרתק אותי ואני ממשיכה לקרוא וללמוד את הנושאים הקשורים בזוגיות, חינוך ילדים ויחסים בין אישיים בכלל. בנוסף אני בלמידה מתמדת דרך הרצאות, צימאון גדול לידע שמגיע מכל כיוון: רבנים, תרבויות עתיקות, גישות חדשניות בחינוך – מכל מלמדיי השכלתי. אני עושה תמצית ובוחרת נקודות חשובות, שאקטואליות לימינו.

 

אני אמא ל3 ילדים, בן ושתי בנות. הבת האמצעית שלי בת 8, אני עוקבת אחרי ההתפתחות שלה כאישה

(כן, כן, בימינו מתחילים לראות את זה ממש מוקדם, אההה?). ויש נקודות מדאיגות שגרמו לי להתחיל לחשוב

על חוג בסגנון כזה.

Untitled-1.jpg

מצבים בריאותיים בהם נתקלתי אצל ילדיי, גרמו לי לחקור גם את כל הנושא של הבנת בריאות בסיסית השפעת התזונה על חיינו, זה הפך לעיסוק מרגש. למדתי אנטומיה בסיסית ואת השפעת מזונות מסוימים על המערכות הבסיסיות בגוף.

 

מאז ומתמיד טיפלתי בגופי לבד, אספתי מידע, למדתי מגורמים שונים והאפשרויות בנושא גדלו בזכות הYOUTUBE, עם כל הסרטונים של "עשה זאת בעצמך". אולם עדיין כשעושים את זה ממש לבד, זה מפחיד ולא תמיד מצליח. כאשר עובדים בקבוצות, נוכל להבין ולחוות את כל זה בצורה יותר טובה ומוצלחת.

מבנה החוג:

שיעורים מורכבים מדו שיח. אני לא רוצה לתת לבנות תשובות מוכנות, אני רוצה להוביל אותם בתהליך עם מלא שאלות.

לדעתי לכל אחת יהיו תובנות שונות והם אלה שהכי מתאימות לה.

החודש בממוצע מורכב מ4 שיעורים.

שיעור 1 - טיפוח עצמי: עור הפנים והגוף, עיצובים של גבות, טיפוח השיער ותסרוקות, נלמד להכין מוצרי טיפוח  טבעיים ובריאים, כללי איפור קלאסיים, ציפורניים, טיפוח כף הרגל ועוד...

 

שיעור 2 - ספורט ובריאות: נלמד יוגה וארובי, נגע בתנועות מריקודי בטן, נדבר על איך כל תנועה משפיעה על הגוף, נתרגל, נרגיש את עצמינו בתוך התנועה, נהנים מהאנרגיות הטובות בגוף.

 

שיעור 3 - יצירה / בישול: ניצור עבודות מנייר, נתפור, נצייר, וכל זה בתיכנון מוקפד למי ומתי תינתן היצירה. לגבי בישול, ההבנה על גופנו וסוגי מזון תאפשר לנו לעשות את הבחירות הנכונות ביום-יום וגם כאשר נרצה לפנק את עצמנו,  נלמד להכין ארוחות פשוטות ובריאות וגם חטיפים ופינוקים שווים.

 

שיעור 4 - שיחות בין הלב לשכל: את הפגישות של השיחות נקיים בסגנון של שיחות. אני אעלה שאלות בנושאים שהזכרתי למעלה: על התבוננות פנימה לתוך העצמי, על מערכות יחסים, עקרונות לחיים ועוד. ונדון עליהם, תוך שאני מלווה את הדיון ומציגה נקודות למחשבה.

 

זהו מחזור השיעורים, התוכן ועבודת היצירה של השיעור משתנה.

 

משך השיעור  - שעה.

מחיר 210 ש"ח לחודש (אין התחייבות)

Depositphotos_101151366_xl-2015.jpg

אז מה אתם חושבים על זה?

דעתכם ממש חשובה לי!

הבנות צריכות משהו כזה?

זה יעניין אותן?

בבקשה תכתבו לי כאן למטה

bottom of page